Fundacja "Legalna Kultura", Miasto Kalety oraz Miejski Dom Kultury w Kaletach zapraszają na projekt OTWARTE DRZWI DO KULTURY

42-660 Kalety
ul. Lubliniecka 2

(0-34) 352-73-04
mdkkalety@wp.pl

otwarte drzwi kulturyDługo oczekiwany projekt jednak zagości w Kaletach. Dzięki doskonałej współpracy z Panem Adrianem Jagielińskim – kierownikiem Kina OUTDOOR CINEMA i w porozumieniu z Fundacją Legalna Kultura, mamy przyjemność zaprosić naszych mieszkańców 7 grudnia br. (w środę) do Miejskiego Domu Kultury w Kaletach na kilka bezpłatnych seansów filmowych poprzedzonych interesującymi warsztatami z legalnego dostępu do kultury. Przez cały dzień w sali widowiskowej naszego MDK-u odbywać się będą pokazy filmowe poprzedzone warsztatami.

Poczytaj więcej o Fundacji "Legalna Kultura"

Prosimy o zapoznanie się z opisami wszystkich seansów oraz warsztatów, jak również obejrzenie krótkich oficjalnych zwiastunów, które podajemy poniżej:

Godz. 8:30 Przygoda z filmem: dla uczniów Szkół Podstawowych (klasy 3-6)
Projekcja filmu dla dzieci pt. “Jak uratować mamę” połączona z warsztatami. 


Godz. 11:00 Wehikuł Kultury - Kierunek Kino: dla uczniów Gimnazjum
projekcja filmu dla młodzieży pt. “Chce się żyć” poprzedzona warsztatami. 

 


ok. godz. 13.00-15:00 Warsztaty Dla Nauczycieli
Pomoc dydaktyczna dla nauczycieli, realizowana pod kątem dostępu do kultury w Internecie oraz filmów prezentowanych w ramach projektu. Warsztaty będą realizowane w PSP w Kaletach i będą zakończone wręczeniem certyfikatu!

Godz. 17:30 Bądźmy Wszyscy w Kulturze - Kino Dla Wszystkich.
Pokaz filmu dla mieszkańców pt. “Anatomia zła”. Projekcja filmu połączona z dyskusją i warsztatami. 

Marian Lisiecki – dyrektor MDK w Kaletach