Klub Seniora MDK inauguruje swoje spotkania

klub seniora kopiaPo wakacyjnej przerwie Klub seniora MDK Kalety w miniony czwartek w samo południe rozpoczął swoje co czwartkowe spotkania. Kto jeszcze nie skorzystał z zaproszenia by uczestniczyć w naszych zajęciach już dzisiaj niech pomyśli o przyszłym czwartku o godz.12.00 i zawitać do Miejskiego Domu Kultury. Został omówiony plan pracy na najbliższe miesiące oraz szczegóły organizowanych wycieczek do Wiednia w najbliższym czasie (są jeszcze wolne miejsca) oraz wycieczka do Niedzicy, Szczawnicy i Zakopanego na początku października.

Planowane są wspólne biesiadowanie i tańce podczas tradycyjnych Andrzejków, spotkania z ciekawymi ludźmi kultury i sztuki oraz wysłuchania ciekawych wykładów. Jak to było przed wakacjami na pewno nie zabraknie chętnych do wspólnych ćwiczeń – aerobicu dla seniorów. Ale najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że co czwartek możemy się spotkać przy kawie i Kołoczku i połosprawiać. A jest o czym. Na naszych spotkaniach każdy może zabrać głos, powiedzieć czego oczekuje od tych spotkań i pobyć przez parę chwil z koleżankami i kolegami. W imieniu wszystkich Klubowiczów serdecznie zapraszam wszystkich, którzy maja ochotę pobyć z innymi, by nie czuć się samotnym.

Marian Lisiecki

Klub Seniora 2019 1