PZSkat sekcja Kalety

42-660 Kalety
ul. Lubliniecka 2

(0-34) 352-73-04
mdkkalety@wp.pl

W dniu 13 kwietnia 2019 roku odbył się III Grand Prix Polski-Śl. Południe w Raciborzu. Miasto Kalety reprezentowało siedmiu zawodników. Na 381 graczy najlepszy z Kalet okazał się Marcin Pilarski, który sklasyfikowany ostatecznie został na 51 pozycji. Pozostali zawodnicy uplasowali się w drugiej i trzeciej setce.

W niedzielę 2 października 2016 r. w Kaletach w Miejskim Domu Kultury odbył się nie lada Turniej w Skacie Sportowym. Aż 113 zawodników zrzeszonych w okręgu Katowickim PZSkat wzięło udział w VII GRAND PRIX O/Katowice o Puchar Burmistrza Miasta Kalety. Turniej Otworzył Burmistrz Miasta Pan Klaudiusz Kandzia, zaznaczając, że bardzo nas mieszkańców Kalet cieszy fakt, iż tak prestiżowy Turniej został rozegrany w naszej miejscowości.

opłatek skat MDkSkładamy serdeczne podziękowanie za udział w spotkaniu opłatkowym Panu burmistrzowi Klaudiuszowi Kandzia, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Kaletach Eugeniuszowi Ptak oraz Dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury w Kaletach Marianowi Lisieckiemu, które odbyło się 19 grudnia 2014 r. w Miejskim Domu Kultury w Kaletach.

 

Sekcja skata sportowego

skat turniejKLUB 22 TARNOWSKIE GÓRY ul. Czarnohucka 22 zaprasza: 8 lutego 2014 r. (sobota) na I TURNIEJ SKATA o „ZŁOTĄ KARBIDKĘ 2014” 2 serie po 48 rozdań opłata startowa (w całości na nagrody) + nagrody sponsorowane rozpoczęcie turnieju godz. 9.00 - zapisy do 8.45 do wyczerpania miejsc - losowanie 8.55 turniej jest eliminacją: do V Indywidualnych Mistrzostw miasta Tarnowskie Góry w skacie sportowym pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry oraz V Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Tarnogórskiego w skacie sportowym pod honorowym patronatem Starosty Tarnogórskiego. ZOBACZ REGULAMIN

skat MDk 092013 Klubowy turniej skata sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Kalety odbył się w sobotę 28 września w Miejskim Domu Kultury w Kaletach. Zaproszono do udziału w turnieju chętnych, niezrzeszonych w klubie MDK mieszkańców naszej miejscowości. Jednak nikt z wyjątkiem klubowiczów nie skorzystał z zaproszenia. Punktualnie o godz. 9.00 - 11 zawodników po losowaniu rozpoczęło zawody. Około godz. 13.30 wiadomo było, że główna nagroda przypadnie panu Leszkowi Sławikowi, drugie miejsce zajął pan Jan Więcek - klubowicz mieszkający w Psarach, a trzecie miejsce przypadło panu Józefowi Lisoniowi. Puchary oraz pamiątkowe dyplomy za udział wręczył burmistrz Miasta Kalety - Klaudiusz Kandzia.

MDKSkat kopiaW sobotę 28.09.2013 roku o godz. 9.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kaletach odbędzie się Klubowy Turniej Skata Sportowego o puchar Burmistrza Miasta Kalety, na który zapraszamy również mieszkańców Kalet niezrzeszonych w klubie. Zapisy uczestników od godz. 8.45. Organizatorem imprezy jest Miejski Dom Kultury w Kaletach.